Спальний мішок Sea To Summit Ember EbI Sleeping Quilt Reg
Відео 1Фото 11 |
Sea To Summit Ember EbI Sleeping Quilt Reg |
|
Оснащений системою зшивання з туристичним килимком.
Розрахований на зріст до 183 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Ember EbI Sleeping Quilt Reg
Усі ціни 11 →Спальный мешок-квилт Sea to Summit Ember EbI (10/4°C) 183 см, light gray/y | 13 299 грн. |
Спальний мішок-квілт Sea to Summit Ember Eb1 183 см Light Gray/Yellow Regu | 13 299 грн. |
Спальный мешок-квилт Sea to Summit Ember EbI (10/4°C), 183 см, Light Grey/ | 13 299 грн. |
Ember Eb1 2019 спальник (Light Gray/Yellow, Regular) STS AEB1-R | 13 299 грн. |
Спальний мішок квилт Sea To Summit Ember Eb1 (Light Gray/Yellow, Regular) | 13 299 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішня окружність в області грудей: 120 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 150 см
- Внутрішня окружність в області ніг: 87 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →