Жорсткий диск Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 ТБ 256/5900
Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 ТБ 256/5900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 ТБ 256/5900
Усі ціни 30 →Жесткий диск 3.5" 3TB Seagate (ST3000VX015) | 4 147 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk 3TB SATA/256MB (ST3000VX015) | 3 909 грн. |
Жорсткий диск 3 TB Seagate SkyHawk Surveillance (ST3000VX015) ST3000VX015 | 3 969 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 3TB Seagate (ST3000VX015) | 4 148 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 3TB Seagate (ST3000VX015) ST3000VX015 | 3 774 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015
Ціни на Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 ТБ | від 2 698 грн. | 63 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 ТБ 256/5900 | від 3 650 грн. | 30 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 ТБ 256/5900 | від 3 641 грн. | 59 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 ТБ 256/5900 | від 7 488 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →