Умивальник Simas Agile AG 80 800 мм
Фото 6 |
Simas Agile AG 80 600 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Agile AG 80 800 мм
Усі ціни 6 →Раковина накладна Simas Agile 80 см сірий матовий AG80CEMENTO | 12 536 грн. |
Раковина керамічна 80 см Simas Agile, matte white (AG 80) | 12 536 грн. |
Умывальник Simas Agile 80x40 AG80 | 11 051 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Agile 80x40 см (AG80) AG80 | 11 051 грн. |
Раковина на стільницю Simas Agile 80 см AG80 | 9 204 грн. |
Раковина підвісна Simas Agile 80 см чорний матовий AG80NERO | 12 536 грн. |
Модификації Simas Agile AG 80
Ціни на Simas Agile AG 80 |
---|---|---|---|---|
Simas Agile AG 60 600 мм | від 8 200 грн. | 9 пропозицій | ||
Simas Agile AG 80 800 мм | від 9 204 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →