Умивальник Simas Sharp SH 09 600 мм
Simas Sharp SH 09 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Sharp SH 09 600 мм
Раковина накладна Simas Sharp 60 см чорний матовий SH 09 SH09NM | 10 473 грн. |
Раковина Simas Sharp (SH09) | 10 473 грн. |
Умивальник Simas Sharp (SH09 NM) Black matt SH09NM | 12 470 грн. |
Раковина керамічна 60 см Simas Sharp (SH 09) | 10 473 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →