Умивальник Simas Evolution EVO 11 700 мм
Фото 3 |
Simas Evolution EVO 11 580 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Evolution EVO 11 700 мм
Усі ціни 6 →Раковина керамічна 70 см Simas Evolution (EVO 11) | 5 738 грн. |
Simas evolution EVO11 | 12 800 грн. |
Simas evolution EVO11 | 13 120 грн. |
Simas evolution EVO11 | 13 440 грн. |
Умывальник подвесной Simas Evolution 70x49 EVO11 | 13 674 грн. |
Раковина Simas Evolution 49х70 см (EVO11) | 13 674 грн. |
Модификації Simas Evolution EVO 11
Ціни на Simas Evolution EVO 11 |
---|---|---|---|---|
Simas Evolution EVO 10 580 мм | від 4 998 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Evolution EVO 11 700 мм | від 5 738 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →