Сумка Stanley 1-96-182
Фото 6 |
Stanley 1-96-182 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-96-182
Усі ціни 19 →STANLEY 1-96-182 | 2 139 грн. |
Сумка для інструменту Basic Stanley Open Tote відкрита, 16 STANLEY 1-96-18 | 2 139 грн. |
Сумка для інструментів Stanley Basic Stanley Open Tote 16 1-96-182 | 2 139 грн. |
Сумка Stanley "Basic Open Tote" (1-96-182) | 2 139 грн. |
Сумка для інструментів Stanley 1-96-182 | 2 139 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-96-182:
- Тверде водонепроникне дно
РекомендуємоПорівняти в таблиці →