Стрем'янка Intertool LT-0054 85 см
Фото 5 |
Intertool LT-0054 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0054 85 см
Усі ціни 11 →Стрем'янка Intertool 4 сходинки (LT-0054) | 1 709 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-0054 | 1 899 грн. |
Драбина 4 сходинки, лоток для інвентарю, сталевий профіль, висота верхньої | 1 899 грн. |
Драбина Intertool 4 щаблі 150 кг (LT-0054) | 1 599 грн. |
Драбина 4 сходинки, лоток для інвентарю, сталевий профіль, висота верхньої | 1 897 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Intertool LT-0054
Ціни на Intertool LT-0054 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-0053 63 см | від 1 199 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool LT-0054 85 см | від 1 499 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool LT-0055 106 см | від 2 089 грн. | 2 пропозиції | ||
Intertool LT-0056 128 см | від 2 036 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool LT-0057 150 см | від 2 330 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool LT-0058 172 см | від 2 497 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →