Стрем'янка Stark SALW507 Home 140 см (526170104)
Stark SALW507 Home |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SALW507 Home 140 см
Усі ціни 9 →Стремянка алюминиевая Stark SALW 507 HOME (526170104) | 2 890 грн. |
Стремянка Stark Salw 507 Home (526170104) | 2 891 грн. |
Драбина Stark SALW 507 HOME (526170104) | 2 985 грн. |
Лестница Stark SALW 507 HOME (526170104) 526170104 | 2 890 грн. |
Драбина Stark SALW 507 HOME (526170104) 526170104 | 2 890 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Stark SALW507 Home
Ціни на Stark SALW507 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SALW506 Home 119 см | від 2 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark SALW507 Home 140 см | від 2 890 грн. | 9 пропозицій | ||
Stark SALW508 Home 162 см | від 3 390 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →