Кущоріз STIHL HS 45
Відео 22 |
STIHL HS 45 |
|
Потужний двигун внутрішнього згоряння на 750 Вт, вбудований паливний бак ємністю 0.22 літра, а також ріжуча система довжиною до 60 см з 30-мм зубами, здатним впоратися з досить товстими гілками – ось перелік основних переваг моделі. На відміну від електричних рішень, використання в якості палива бензину робить пристрій досить автономним рішенням, але при цьому обмежує час безперервної роботи. Важить пристрій 5 кг. Перш за все призначений для догляду за живоплотом і додання необхідної форми кущах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STIHL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STIHL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STIHL HS 45
Усі ціни 6 →Кусторез бензиновый Stihl HS 45 (42280112938) | 9 499 грн. |
Кусторез Stihl Hs 45 (ST42280112938) | 17 185 грн. |
Stihl Hs 45 | 14 160 грн. |
Stihl Hs 45 | 14 868 грн. |
Stihl Hs 45, 60cm (ST42280112938) | 14 160 грн. |
Stihl Hs 45, 60cm (ST42280112938) | 14 868 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →