Акустична система Tannoy Platinum B6
Відео 3Фото 7 |
Tannoy Platinum B6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tannoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tannoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tannoy Platinum B6
Усі ціни 6 →Tannoy Platinum B6 Biały | 13 360 грн. |
Полична акустика Tannoy PLATINUM B6 White | 19 110 грн. |
Tannoy Platinum B6 Biały | 14 028 грн. |
Tannoy Platinum B6 Czarny | 13 360 грн. |
Полична акустика Tannoy PLATINUM B6 Burgundy | 17 290 грн. |
Tannoy Platinum B6 Czarny | 14 028 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →