Оперативна пам'ять G.Skill Sniper X DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GSXFB
Відео 1Фото 5 |
G.Skill F4-3200C16D-32GSXFB 3200 МГц CL16 3600 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Sniper X DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GSXFB
Усі ціни 74 →Модуль пам'яті G.Skill Sniper X Digital Camo DDR4-3200 32GB (2x16GB) CL16- | 3 449 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Sniper X (F4-3200C16D-32GSXKB) | 3 047 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Sniper X Urban Camo (F4-3200C16D-32GS | 2 941 грн. |
Память 16Gb x 2 (32Gb Kit) ddr4, 3200 MHz, G.Skill SniperX Urban, Camo, 16 | 3 234 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Sniper X Urban Camo (F | 3 008 грн. |
ще 20 пропозицій
Незвичайний зовнішній вигляд (камуфляж)
Частота, таймінги, все як треба Ні Сергій: користуюся G.Skill F4-3200C16D-32GSXFB кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації G.Skill Sniper X DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Sniper X DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Sniper X DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GSXFB | від 2 873 грн. | 74 пропозиції | ||
G.Skill Sniper X DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GSXWB | від 2 906 грн. | 77 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Встановивши у 2 та 4 слот, увімкнувши XMP, частота виставилася 3200 як і хотів, таймінги 16-18-18-36.