Сковорідка Tefal Renewal C4260643 28 см
Фото 5 |
Tefal Renewal C4260643 |
|
Індикатор Thermo-Signal показує оптимальну температуру для приготування. Алюмінієва конструкція сковороди виготовлена із перероблених матеріалів.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Renewal C4260643 28 см
Усі ціни 19 →TEFAL RENEWAL C4260643 | 1 386 грн. |
TEFAL RENEWAL C4260643 | 1 379 грн. |
Сковорода Tefal Renewal 28 см C4260643 | 1 599 грн. |
Сковорода TEFAL Renewal, 28см, сіра (C4260643) | 1 599 грн. |
Сковорода Tefal Renewal 28 см серый C4260643 | 1 599 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Tefal Renewal C4260643
Ціни на Tefal Renewal C4260643 |
---|---|---|---|---|
Tefal Renewal C4260253 20 см | від 1 699 грн. | 1 пропозиція | ||
Tefal Renewal C4260443 24 см | від 1 202 грн. | 19 пропозицій | ||
Tefal Renewal C4260643 28 см | від 1 372 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →