Вок Tefal Renewal C4261943 28 см сірий
Фото 3 |
Tefal Renewal C4261943 |
|
Індикатор Thermo-Signal показує оптимальну температуру для приготування. Алюмінієва конструкція сковороди виготовлена із перероблених матеріалів.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Renewal C4261943 28 см сірий
Усі ціни 18 →TEFAL RENEWAL C4261943 | 1 558 грн. |
TEFAL RENEWAL C4261943 | 1 550 грн. |
Сковорода ВОК Tefal Renewal 28 см C4261943 | 1 799 грн. |
Сковорода ВОК TEFAL Renewal, 28см, сірий (C4261943) | 1 799 грн. |
Сковорода Вок Tefal Renewal 28 см серый C4261943 | 1 799 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →