Кухонна мийка Teka Be Linea 34.40 RS15 380x440 (115000008)
Фото 4 |
Teka Be Linea 34.40 RS15 |
|
Мийка має звукоізоляцію на чаші. Зроблена з нержавіючої сталі PureLine
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Be Linea 34.40 RS15 380x440
Кухонна мийка TEKA BE LINEA 34.40 RS15 115000008 | 6 071 грн. |
Teka BE LINEA 34.40 115000008 | 6 071 грн. |
Кухонна мийка Teka Be Linea 34.40 RS15 | 6 070 грн. |
Кухонна мийка TEKA BE LINEA 34.40 RS15 115000008 | 5 707 грн. |
Сталева мийка Teka BE LINEA 34.40 RS15 115000008 полірована | 6 071 грн. |
Модификації Teka Be Linea 34.40 RS15
Ціни на Teka Be Linea 34.40 RS15 |
---|---|---|---|---|
Teka Be Linea 34.40 RS15 380x440 | від 5 707 грн. | 5 пропозицій | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 440x440 | від 6 305 грн. | 11 пропозицій | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 440x440 | від 8 611 грн. | 9 пропозицій | ||
Teka Be Linea 45.40 RS15 490x440 | від 7 634 грн. | 9 пропозицій | ||
Teka Be Linea 50.40 RS15 540x440 | від 7 199 грн. | 7 пропозицій | ||
Teka Be Linea 71.40 RS15 747x437 | від 14 520 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →