Кухонна мийка Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 556x456
Відео 1Фото 19 |
Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 |
|
Стійка до подряпин, термального шоку та високих температур. Стійка до дії прямих сонячних променів. Має антибактеріальне покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 556x456
Усі ціни 13 →Мийка для кухні Teka Radea 50.40 TG карбон 115230051 | 8 445 грн. |
Teka Teka RADEA 50.40 TG (115230051) 115230051 | 8 445 грн. |
Мийка Teka RADEA 50.40 TG 115230051 | 8 445 грн. |
Кухонна мийка Teka Radea R10 50.40 M-TG, карбон (115230051) | 8 445 грн. |
МИЙКА ГРАНІТНА TEKA RADEA 50.40 TG 115230051 карбон | 8 445 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053
Ціни на Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 |
---|---|---|---|---|
Teka Radea R10 40.40 M-TG 115230048 456x456 | від 5 624 грн. | 29 пропозицій | ||
Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 556x456 | від 8 445 грн. | 13 пропозицій | ||
Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 750x455 | від 7 734 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →