Кухонна мийка Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 750x455
Відео 1Фото 15 |
Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 |
|
Стійка до подряпин, термального шоку та високих температур. Стійка до дії прямих сонячних променів. Має антибактеріальне покриття.
У комплекті: ручний вентиль PerfectFlow 3 1/2" з переливом, кошик HelixPro, сифон, монтажні кліпси.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 750x455
Усі ціни 22 →Мийка для кухні Teka Redea 70.40 TG графіт 115230055 | 9 668 грн. |
Teka Teka RADEA 70.40 TG (115230055) 115230055 | 9 668 грн. |
Мийка Teka RADEA 70.40 TG 115230054 | 9 668 грн. |
Мийка гранітна Teka radea 70.40 TG 115230054 карбон | 9 668 грн. |
КУХОННА МИЙКА TEKA RADEA 70.40 TG 115230055 ГРАФІТ | 9 668 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054
Ціни на Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 |
---|---|---|---|---|
Teka Radea R10 40.40 M-TG 115230048 456x456 | від 5 624 грн. | 29 пропозицій | ||
Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 556x456 | від 8 445 грн. | 13 пропозицій | ||
Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 750x455 | від 7 734 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →