Духова шафа Teka HSB 610 BK
Teka HSB 610 BK білий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HSB 610 BK
Усі ціни 8 →Teka Teka HSB 610 (41560112) | 11 653 грн. |
Духові шафи Teka HSB 610 (WISH, Total), чорний 41560110 (41560112) | 11 655 грн. |
Електрична духова шафа Teka HSB 610 чорний 41560110 41560112 | 11 655 грн. |
Духова шафа Teka HSB 610 BK 41560110 | 11 655 грн. |
Teka HSB 610 41560112 | 11 655 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Teka HSB 610 BK
Ціни на Teka HSB 610 BK |
---|---|---|---|---|
Teka HSB 610 WH | від 11 653 грн. | 8 пропозицій | ||
Teka HSB 610 BK | від 11 653 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →