Духова шафа Interline OEG 740 KTD BA
Фото 9 |
Interline OEG 740 KTD BA |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OEG 740 KTD BA
Усі ціни 16 →Interline Interline OEG 740 KTD BA | 17 999 грн. |
Духові шафи INTERLINE OEG 740 KTD BA (17493) | 17 999 грн. |
Духовка електрична Interline Oeg 740 Ktd BA | 17 168 грн. |
Духова шафа електрична Interline OEG 740KTD BA | 17 999 грн. |
Духова шафа електрична Interline Oeg 740 Ktd Ba | 17 528 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →