Сотейник TESCOMA 606862 32 см
Фото 4 |
TESCOMA 606862 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA 606862 32 см
Глибока сковорода Tescoma GrandCHEF, Ø 32 см, 2 ручки 606862 | 2 299 грн. |
Глибока сковорода Tescoma GrandCHEF 32 см (606862) | 2 299 грн. |
Глибока сковорода GrandCHEF 32см, 2 ручки Tescoma 606862 | 2 299 грн. |
Сотейник Tescoma GrandCHEF 32см 606862 | 2 299 грн. |
Сотейник Tescoma GrandCHEF 32 см, дві ручки, глибокий (606862) | 2 299 грн. |
Модификації TESCOMA 606862
Ціни на TESCOMA 606862 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA 6068GrandChef 54 24 см | від 1 799 грн. | 2 пропозиції | ||
TESCOMA 6068GrandChef 58 28 см | від 2 099 грн. | 1 пропозиція | ||
TESCOMA 6068GrandChef 60 30 см | від 2 199 грн. | 5 пропозицій | ||
TESCOMA 606862 32 см | від 2 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →