Витяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80
Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80
Усі ціни 9 →Вытяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80 Black | 8 017 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80 White | 8 131 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80 Silver | 8 017 грн. |
Витяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80 Black | 8 011 грн. |
Витяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80 Silver | 8 011 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →