Витяжка Toflesz OK-4 Baltic 40 700
Фото 4 |
Toflesz OK-4 Baltic 40 700 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-4 Baltic 40 700
Усі ціни 11 →Toflesz OK-4 Baltic 40 700 | 29 028 грн. |
Toflesz OK-4 Baltic 40 700 | 29 736 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-4 Baltic 40 700m3/h Black | 29 739 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-4 Baltic 40 700m3/h White | 29 739 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-4 Baltic 40 700M3/H Copper | 33 008 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →