Витяжка Toflesz OK-4 Baltic 40 850
Фото 4 |
Toflesz OK-4 Baltic 40 850 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-4 Baltic 40 850
Усі ціни 16 →Витяжка Toflesz OK-4 Baltic 40 850m3/h Silver | 24 661 грн. |
Toflesz OK-4 Baltic naścienny 40 850m3/h czarny | 23 480 грн. |
Toflesz OK-4 Baltic naścienny 40 850m3/h czarny | 24 067 грн. |
Витяжка Toflesz OK-4 Baltic 40 850m3/h White | 23 033 грн. |
Витяжка Toflesz OK-4 Baltic 40 850m3/h Black | 24 661 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →