Витяжка Toflesz OK-6 Linea Glass 60 700
Фото 6 |
Toflesz OK-6 Linea Glass 60 700 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-6 Linea Glass 60 700
Усі ціни 14 →Витяжка Toflesz OK-6 Linea Glass 60 700m3/h Black | 22 771 грн. |
Toflesz OK-6 Linea Glass 60 700 | 19 967 грн. |
Toflesz OK-6 Linea Glass 60 700 | 20 454 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-6 Linea Glass 60 850m3/h Black | 18 331 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-6 New Linea Glass 60 850m3/h White | 17 872 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →