Витяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 50
Toflesz OK-3 Fiera Sprint 50 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-3 Fiera Sprint 50
Усі ціни 9 →Вытяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 50 Black | 6 928 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 50 White | 6 871 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 50 Silver | 6 928 грн. |
Витяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 50 Black | 6 922 грн. |
Витяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 50 Silver | 6 922 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →