Литий диск Tomason AR1 8,5x19/5x112 ET25 DIA66,6
Відео 1Фото 7 | від 9 700 до 12 599 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Tomason AR1 13
Характеристики
Tomason AR1 8,5x19/5x112 ET25 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason AR1 8,5x19/5x112 ET25 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Tomason AR1 R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6 (anthracite diamond | 11 147 грн. |
Диски Tomason AR1 8,5x19 5x112 ET25 DIA66,6 (anthracite diamond) | 11 146 грн. |
Tomason AR1 (R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6) AD | 11 216 грн. |
Tomason AR1 8.5x19 5x112 ET25 DIA66.6 AD | 10 040 грн. |
Tomason AR1 Black Diamond Polished (R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6) | 12 599 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі