Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAD1506
TOPTUL GAAD1506 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAD1506
Усі ціни 6 →Набор бит Toptul 1/2" 15ед. (GAAD1506) | 811 грн. |
Набор биты для отвертки TORX TOPTUL 10мм 15ед. GAAD1506 | 811 грн. |
Набір біт 10 мм Toptul Torx 15 предметів (GAAD1506) | 811 грн. |
Набір біт 10мм TORX 15ед. TOPTUL GAAD1506 | 811 грн. |
Набір біт 10мм TORX 15од, Toptul, GAAD1506 | 1 237 грн. |
Набір біти для викрутки TORX TOPTUL 10мм 15ед. GAAD1506 | 811 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →