Біти / торцеві голівки TOPTUL JGAI0802
TOPTUL JGAI0802 |
|
Головки для секретних болтів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL JGAI0802
Усі ціни 8 →Набор спецголовок для секретных болтов Toptul 1/2" 8ед. (JGAI0802) | 3 317 грн. |
Набір спецголовок для відкручування секретних болтів Toptul (JGAI0802) | 3 317 грн. |
Набір спецголовок TOPTUL JGAI0802 | 3 317 грн. |
Набор головок для секретных болтов TOPTUL JGAI0802 | 3 317 грн. |
Набір спецголовок Toptul для відкручування секретних болтів 8 шт. (JGAI080 | 3 317 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL JGAI0802:
- Розміри головок: 17, 18.5, 20, 21.5, 23, 24.5, 26, 27.5 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →