Літня шина Toyo Proxes R888R 305/30 R19 102Y
Відео 27Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes R888R 305/30 R19 102Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes R888R 305/30 R19 102Y
Усі ціни 7 →Toyo Proxes R888R 305/30 R19 102Y | 17 287 грн. |
Шини Toyo Proxes R888R 305/30 ZR19 102Y XL | 16 456 грн. |
Toyo Proxes R888R 305/30 R19 102Y XL 3951000 | 15 133 грн. |
Toyo PROXES R888R 305/30R19 102Y XL SEMI-SLICK 2G | 16 120 грн. |
Toyo PROXES R888R 305/30R19 102Y XL SEMI-SLICK 2G | 16 926 грн. |
Літні шини Toyo Proxes R888R 305/30 ZR19 102Y XL | 15 957 грн. |
Toyo Proxes R888R 305/30 R19 102Y XL | 16 405 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо