SSD Transcend SSD225S TS2TSSD225S 2 ТБ
Transcend TS2TSSD225S 2022 рік220S/225S (TLC, 3D TLC) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD225S TS2TSSD225S 2 ТБ
Усі ціни 10 →SSD накопичувач Transcend SSD225S 2 TB (TS2TSSD225S) SSD225S 2 TB (TS2TSSD | 5 741 грн. |
SSD накопитель Transcend SSD225S 2 TB (TS2TSSD225S) TS2TSSD225S | 5 492 грн. |
SSD накопичувач Transcend SSD225S 2 TB (TS2TSSD225S) | 5 501 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 2 Тб SATA Transcend (TS2TSSD225S) | 5 497 грн. |
Transcend SSD225S 2 TB (TS2TSSD225S) TS2TSSD225S | 5 691 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD225S TS2TSSD225S
Ціни на Transcend SSD225S TS2TSSD225S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD225S TS500GSSD225S 500 ГБ | від 1 704 грн. | 19 пропозицій | ||
Transcend SSD225S TS1TSSD225S 1 ТБ | від 3 002 грн. | 25 пропозицій | ||
Transcend SSD225S TS2TSSD225S 2 ТБ | від 5 492 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →