Клавіатура
Varmilo VEA87 Panda R2 Brown Switch
Фото 10 |
Varmilo VEA87 Panda R2 Brown Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varmilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varmilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varmilo VEA87 Panda R2 Brown Switch
Ігрова клавіатура Varmilo VEA87 Panda R2 Cherry Mx Brown UA (A23A029D3A3A1 | 4 999 грн. |
Ігрова клавіатура Varmilo VEA87 Panda R2 Cherry Mx Brown UA (A23A029D3A3A1 | 4 999 грн. |
Модификації Varmilo VEA87 Panda R2
Ціни на Varmilo VEA87 Panda R2 |
---|---|---|---|---|
Varmilo VEA87 Panda R2 Blue Switch | від 6 499 грн. | 14 пропозицій | ||
Varmilo VEA87 Panda R2 Brown Switch | від 4 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Varmilo VEA87 Panda R2 Red Switch | від 6 899 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →