Akko Matcha Red Bean 3087 Silent Red Switch (A3087MACSR)
Відео 2Фото 8 |
Akko Matcha Red Bean 3087 Silent Red Switch |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akko.
Купити Akko Matcha Red Bean 3087 Silent Red Switch
Усі ціни 14 →AKKO 3087 Matcha Red Bean Cherry MX Silent Red (A3087MACSR) Green A3087MAC | 4 499 грн. |
Клавіатура Akko 3087 Matcha Red Bean Cherry MX Silent Red Green (A3087MACS | 4 489 грн. |
Клавіатура AKKO 3087 Matcha Red Bean Cherry MX Silent Red, RU/UA, Green A3 | 4 499 грн. |
AKKO 3087 Matcha Red Bean Cherry MX Silent Red, RU, Green (A3087MACSR) | 4 499 грн. |
Клавиатура AKKO 3087 Matcha Red Bean Cherry MX Silent Red (Green) A3087MAC | 4 499 грн. |
Звільни місце на столі
Akko 3087 Matcha Red Bean — ігрова клавіатура, мабуть, найбільш універсального формату. Відсутній лише калькуляторний блок клавіш справа, що звільнило місце на столі для розбігу мишки, інші ж кнопки на місці. Забарвлення Matcha Red Bean поєднує зелену раму з білими клавішами і змінними бордовими кейкапами, явно навіяними східними мотивами.
Декоративні кейкапи
Є в асортименті Akko і інші незвичайні поєднання кольорів, наприклад чорно-синьо-жовтий і блакитно-фіолетово-білий. Комплекти кейкапів можна докупити окремо, щоб перефарбувати вже наявну клавіатуру. Незважаючи на компактні розміри, важить пристрій майже кілограм. Вся справа в металевій пластині, яка виконує функцію ребра жорсткості.
Безшумна механіка
Світчів для Akko 3087 пропонується кілька варіантів на вибір, з яких найрідкіснішим, а тому найцікавішим, є Cherry MX Silent Red. Це модифікація звичайних лінійних Red, доповнена силіконовими прокладками для мінімізації шуму. Як результат, механіка Silent Red тихіша навіть багатьох мембранок.
Модификації Akko Matcha Red Bean 3087
Ціни на Akko Matcha Red Bean 3087 |
---|---|---|---|---|
Akko Matcha Red Bean 3087 Blue Switch | від 3 772 грн. | 6 пропозицій | ||
Akko Matcha Red Bean 3087 Red Switch | від 4 499 грн. | 12 пропозицій | ||
Akko Matcha Red Bean 3087 Silent Red Switch | від 4 489 грн. | 14 пропозицій |