Вимикач Videx VF-BNSW2P-SS
Фото 6 |
Videx VF-BNSW2P-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSW2P-SS
Усі ціни 13 →Вимикач двохклавішний прохідний Videx Binera срібний шовк 24894 | 156 грн. |
Вимикач двухклавішний Videx Binera срібний шовк прохідний VF-BNSW2P-SS | 156 грн. |
Переключатель Videx BINERA 2кл проходной серебряный шёл (VF-BNSW2P-SS) VF- | 205 грн. |
2-клавішний вимикач VIDEX Binera прохідний Сріблястий (VF-BNSW2P-SS) | 153 грн. |
Вимикач срібний шовк 2кл прохідний BINERA(VF-BNSW2P-SS) | 140 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSW2P-SS
Ціни на Videx VF-BNSW2P-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW2P-CR | від 124 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2P-W | від 124 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2P-BG | від 132 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2P-SS | від 140 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →