Вимикач Videx VF-BNSW2P-W
Фото 6 |
Videx VF-BNSW2P-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSW2P-W
Усі ціни 10 →Вимикач двохклавішний прохідний Videx Binera білий 24452 | 138 грн. |
Вимикач двухклавішний Videx Binera білий прохідний VF-BNSW2P-W | 138 грн. |
Переключатель VIDEX BINERA 2кл проходной белый (VF-BNSW2P-W) VF-BNSW2P-W | 191 грн. |
2-клавішний вимикач VIDEX Binera прохідний Білий (VF-BNSW2P-W) | 138 грн. |
Вимикач білий 2кл прохідний BINERA(VF-BNSW2P-W) | 124 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSW2P-W
Ціни на Videx VF-BNSW2P-W |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW2P-CR | від 124 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2P-W | від 124 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2P-BG | від 132 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2P-SS | від 140 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →