Умивальник Villeroy & Boch My Nature 411080R1 810 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch My Nature 411080R1 610 мм810 мм |
|
Моделт Villeroy & Boch My Nature 411080R1, 4110803R мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив). А модель 4110803R прикрашена ще й квітковим візерунком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch My Nature 411080R1 810 мм
Усі ціни 6 →Умивальник Villeroy & Boch My Nature 411080R1 | 10 808 грн. |
Раковина керамічна Villeroy&Boch My Nature CeramicPlus (411080R1) | 42 017 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy&Boch My Nature 810x410 (411080R1) | 34 999 грн. |
Villeroy&Boch My Nature 810X410Mm 411080R1 | 20 120 грн. |
Villeroy&Boch My Nature 810X410Mm 411080R1 | 20 623 грн. |
Villeroy&Boch My Nature 810X410Mm 411080R1 | 21 126 грн. |
Модификації Villeroy & Boch My Nature 411080R1
Ціни на Villeroy & Boch My Nature 411080R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch My Nature 411060R1 610 мм | від 26 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch My Nature 411080R1 810 мм | від 10 808 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →