Умивальник Villeroy & Boch Subway 3.0 4A708001 800 мм
Фото 15 | Товар застарів 23 083 грн. Тип монтажу: підвісний; накладний на тумбу; Матеріал корпуса: кераміка (підтип неуточнений); Форма: прямокутна; Глибина чаші (мм): 120; Перелив; Отвір під змішувач; Діаметр отвору (мм): 35; Країна походження бренду: Німеччина; Габарити (мм): 800х470х165; |
Villeroy & Boch Subway 3.0 4A708001 |
|
Villeroy & Boch Subway 3.0 4a7065r1 має спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в слив).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Villeroy & Boch Subway 3.0 4A708001
Ціни на Villeroy & Boch Subway 3.0 4A708001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 3.0 4A706001 600 мм | від 7 465 грн. | 11 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 3.0 4A706501 650 мм | від 8 580 грн. | 14 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 3.0 4A70D501 1300 мм | від 41 600 грн. | 3 пропозиції |