Умивальник Villeroy & Boch Subway 2.0 71136J01 600 мм
Фото 7 | Товар застарів 16 519 грн. Тип монтажу: підвісний; Матеріал корпуса: кераміка (підтип неуточнений); Форма: прямокутна; Перелив; Країна походження бренду: Німеччина; Габарити (мм): 600x470х150; |
Villeroy & Boch Subway 2.0 71136J01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Villeroy & Boch Subway 2.0 71136J01
Ціни на Villeroy & Boch Subway 2.0 71136J01 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501 550 мм | від 4 541 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 71136G01 600 мм | від 12 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001 600 мм білий | від 4 261 грн. | 5 пропозицій |