Сковорідка Vitrinor Artis Plus 1224411 24 см
Фото 4 |
Vitrinor Artis Plus 1224411 20 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Artis Plus 1224411 24 см
Усі ціни 12 →Сковорода Vitrinor Artis Plus, 24 см (1224411) | 1 200 грн. |
Vitrinor Artis Plus 24 см (1224411) | 1 141 грн. |
Vitrinor VR-1224411 | 1 457 грн. |
Vitrinor Artis Plus 24 см ArtisPlus24см | 1 199 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Vitrinor Artis Plus 1224411
Ціни на Vitrinor Artis Plus 1224411 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor Artis Plus 1224410 20 см | від 903 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitrinor Artis Plus 1224411 24 см | від 1 141 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →