Ківш Vinzer Progresso 50021
Фото 8 |
Vinzer Progresso 50021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Progresso 50021
Набір каструль і сковорідок Zestaw garnków VINZER PROGRESSO 9 el. 50021 | 8 200 грн. |
Vinzer Progresso 9 пр. (50021) Progresso9пр.(50021) | 6 799 грн. |
Набір посуду Vinzer Progresso VZ-50021 9 предметів | 8 159 грн. |
Комплектація:
- ківш із кришкою: 14 см 1.1 л
- каструля з кришкою: 16 см, 1.5 л
- каструля з кришкою: 20 см, 3.4 л
- каструля з кришкою: 24 см, 5.9 л
- бакелітова підставка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →