Каструля Vinzer Chef 50072
Фото 4 |
Vinzer Chef 50072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Chef 50072
Усі ціни 21 →VINZER MODERNO 50072 | 1 497 грн. |
Кастрюля Vinzer Moderno 18 см 2.3 л (50072) | 1 627 грн. |
Каструля Vinzer Moderno 18 см 2.3 л (50072) | 1 565 грн. |
VINZER MODERNO 50072 | 1 490 грн. |
Кастрюля с крышкой Vinzer Moderno 2,3 л 50072 | 1 627 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Vinzer Chef 50072
Ціни на Vinzer Chef 50072 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Chef 50072 | від 1 482 грн. | 25 пропозицій | ||
Vinzer Chef 50073 | від 2 140 грн. | 8 пропозицій | ||
Vinzer Chef 50074 | від 1 923 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →