Ківш Vinzer Profi 50180
Фото 3 |
Vinzer Profi 50180 1.1 л1.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Profi 50180
Усі ціни 34 →VINZER PROFI 50180 | 1 758 грн. |
VINZER 89180 | 1 749 грн. |
Cотейник Vinzer Profi 14 см 1.1 л (50180) | 1 900 грн. |
Cотейнік Vinzer Profi Series Ø14см з кришкою (89180) | 1 900 грн. |
Сотейник с крышкой Vinzer Profi Series 14 см 89180 | 1 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Vinzer Profi 50180
Ціни на Vinzer Profi 50180 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Profi 50180 | від 1 730 грн. | 38 пропозицій | ||
Vinzer Profi 50181 | від 1 574 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →