Ківш Vinzer Universum 50058
Vinzer Universum 50058 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Universum 50058
Усі ціни 35 →VINZER UNIVERSUM 50058 | 1 367 грн. |
VINZER 89058 | 1 360 грн. |
Сотейник Vinzer Universum 14 см 1 л (50058) | 1 477 грн. |
Сотейник с крышкой Vinzer Universum 1 л 50058 | 1 477 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →