Каструля Vinzer Moderno 50071
Vinzer Moderno 50071 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Moderno 50071
Усі ціни 21 →VINZER MODERNO 50071 | 1 358 грн. |
Кастрюля Vinzer Moderno 16 см 1.5 л (50071) | 1 846 грн. |
Каструля Vinzer Moderno 16 см 1.5 л (50071) | 1 846 грн. |
VINZER MODERNO 50071 | 1 351 грн. |
Кастрюля с крышкой Vinzer Moderno 1,5 л 50071 | 1 476 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →