Сходи VIRASTAR Triomax Pro 3x14 970 см (TS220)
Фото 4 |
VIRASTAR Triomax Pro 3x14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRASTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRASTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIRASTAR Triomax Pro 3x14 970 см
Трисекційна алюмінієва драбина VIRASTAR 3x14 ступенів (TS220) | 20 190 грн. |
Драбина трисекційна розкладна VIRASTAR Triomax Pro алюмінієва 3x14 (TS220) | 20 190 грн. |
Драбина Virastar TS220 | 20 190 грн. |
Трехсекционная алюминиевая лестница Triomax Pro VIRASTAR 3x14 ступеней TS2 | 18 999 грн. |
Драбина трьохсекційна Virastar Triomax Pro 3x14 сходинок (TS220) | 20 190 грн. |
Модификації VIRASTAR Triomax Pro 3x14
Ціни на VIRASTAR Triomax Pro 3x14 |
---|---|---|---|---|
VIRASTAR Triomax Pro 3x6 412 см | від 5 607 грн. | 2 пропозиції | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x8 580 см | від 8 299 грн. | 2 пропозиції | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x9 635 см | від 10 199 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x10 690 см | від 9 863 грн. | 4 пропозиції | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x12 859 см | від 13 596 грн. | 3 пропозиції | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x14 970 см | від 18 999 грн. | 5 пропозицій | ||
VIRASTAR Triomax Pro 3x15 1026 см | від 22 899 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →