Сходи ELKOP VHR P 3x16 978 см
ELKOP VHR P 3x16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR P 3x16 978 см
Усі ціни 8 →Драбина ELKOP VHR Profi 3x16 алюмінієва, 3 секції, 16 ступенів (36007) 360 | 19 381 грн. |
Драбина ELKOP VHR Profi 3x16 алюмінієва, 3 секції, 16 ступенів | 19 380 грн. |
Драбина трисекційна розкладна ELKOP VHR-P 3x16 сходинок | 19 381 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Profi 3x16 36007 | 19 382 грн. |
Драбина Elkop VHR Profi 3x16 | 19 381 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR P 3x16:
- Стабілізатор шириною 125 см
Модификації ELKOP VHR P 3x16
Ціни на ELKOP VHR P 3x16 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR P 3x13 758 см | від 14 980 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x14 832 см | від 11 000 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x15 905 см | від 18 200 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x16 978 см | від 19 188 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x17 1052 см | від 20 880 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →