Сковорідка Vitrinor Artis Plus 1224410 20 см
Фото 4 |
Vitrinor Artis Plus 1224410 20 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Artis Plus 1224410 20 см
Усі ціни 12 →Сковорода Vitrinor Artis Plus, 20 см (1224410) | 948 грн. |
Vitrinor Artis Plus 20 см (1224410) | 903 грн. |
Vitrinor ARTIS PLUS 20 см (1224410) ARTISPLUS20см(1224410) | 949 грн. |
Vitrinor VR-1224410 | 1 150 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Vitrinor Artis Plus 1224410
Ціни на Vitrinor Artis Plus 1224410 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor Artis Plus 1224410 20 см | від 903 грн. | 14 пропозицій | ||
Vitrinor Artis Plus 1224411 24 см | від 1 141 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →