Сотейник Vitrinor Nordic 1114813 28 см бірюзовий
Фото 4 |
Vitrinor Nordic 1114813 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Nordic 1114813 28 см бірюзовий
Усі ціни 6 →Стільник Vitrinor Nordic 28 см 3 л (1114813) | 1 426 грн. |
Сотейник Vitrinor Nordic 28 см 3 л (1114813) | 1 426 грн. |
Vitrinor VR-1114813 | 1 809 грн. |
Сотейник Vitrinor Nordic з кришкою 28 см 3 л (1114813) | 1 360 грн. |
Стільник Vitrinor Nordic VR-1114813 28 см 3 л | 1 935 грн. |
Сковорода сотейник з антипригарним покриттям Vitrinor Nordic 3 л, 28 см (1 | 1 860 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →