Жаровня Vitrinor K2 2108064 24 см
Фото 3 |
Vitrinor K2 2108064 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor K2 2108064 24 см
Усі ціни 11 →Сотейник Vitrinor K2, 24 см (2108064) | 724 грн. |
Каструля Vitrinor K2 d24см (2108064) | 689 грн. |
Кастрюля Vitrinor K2 d24см (2108064) | 689 грн. |
Vitrinor VR-2108064 | 897 грн. |
Каструля Vitrinor K2 2.7 л (2108064) | 724 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Vitrinor K2 2108064
Ціни на Vitrinor K2 2108064 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor K2 2105859 20 см | від 523 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108064 24 см | від 689 грн. | 12 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108010 28 см | від 856 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →