Сковорідка RiNGEL Kardamom RG-1127-22 22 см (6481959)
Відео 1Фото 7 |
RiNGEL Kardamom RG-1127-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Kardamom RG-1127-22 22 см
Усі ціни 28 →Сковорода Ringel Kardamom, 22 см (6481959) | 595 грн. |
Сковородка Ringel Kardamom 22 см (RG-1127-22) | 908 грн. |
Сковорідка Ringel Kardamom 22 см (RG-1127-22) | 908 грн. |
Сковорода без крышки Ringel Kardamom 22 см RG-1127-22 | 955 грн. |
Сковорода RINGEL Kardamom 22 см 6 481 959 | 682 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації RiNGEL Kardamom RG-1127-22
Ціни на RiNGEL Kardamom RG-1127-22 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Kardamom RG-1127-22 22 см | від 595 грн. | 31 пропозиція | ||
RiNGEL Kardamom RG-1127-24 24 см | від 648 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Kardamom RG-1127-26 26 см | від 671 грн. | 27 пропозицій | ||
RiNGEL Kardamom RG-1127-28 28 см | від 789 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →