Сковорідка Vitrinor Toscana 2108069 26 см
Vitrinor Toscana 2108069 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Toscana 2108069 26 см
Усі ціни 12 →Сковорода Vitrinor Toscana, 26 см (2108069) | 560 грн. |
Vitrinor Toscana Terracota d26см (2108069) | 595 грн. |
Vitrinor VR-2108069 | 749 грн. |
Сковорода Vitrinor Toscana 26 см (2108069) | 560 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Vitrinor Toscana 2108069
Ціни на Vitrinor Toscana 2108069 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor Toscana 2108065 18 см | від 408 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitrinor Toscana 2108066 20 см | від 440 грн. | 11 пропозицій | ||
Vitrinor Toscana 2108068 24 см | від 508 грн. | 11 пропозицій | ||
Vitrinor Toscana 2108069 26 см | від 560 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitrinor Toscana 2108070 28 см | від 600 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →