Сковорідка Fissman Promo 14996 20 см
Фото 3 |
Fissman Promo 14996 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Promo 14996 20 см
Усі ціни 11 →Комплект Сковорода Fissman Promo 20 см 14996 + Крышка с металлическим обод | 930 грн. |
Сковорода глибока Fissman Promo 20 см 14996 | 766 грн. |
Глибока сковорода Fissman PROMO 20x5,5 см (14996) | 595 грн. |
Сковорода Fissman Promo 20 см 14996 | 824 грн. |
Сковорода Fissman Promo 20см (14996) | 783 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Fissman Promo 14996
Ціни на Fissman Promo 14996 |
---|---|---|---|---|
Fissman Promo 14996 20 см | від 595 грн. | 15 пропозицій | ||
Fissman Promo 14997 24 см | від 745 грн. | 25 пропозицій | ||
Fissman Promo 14998 26 см | від 1 129 грн. | 12 пропозицій | ||
Fissman Promo 14999 28 см | від 1 000 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →